Eesti Mullateaduse Selts

Seltsi üldkooskoosolek

Eesti Mullateaduse Seltsi üldkoosolek toimub 21. aprill 2017 algusega kell 11 Tartus (Kreutzwaldi 5, ruum D073, mullamuuseum).

Seltsi üldkoosolek 17.04.2015

Seltsi üldkoosolek toimub 17. aprillil 2015 algusega kell 10.00 Tartus Eesti Maaülikooli Kreutzwaldi 5 õppehoone ruumis D073 (mullamuuseumi ruum).

Rahvusvaheline mulla-aasta 2015

Head ja edukat rahvusvahelist mulla-aastat! ÜRO on kuulutanud 2105. aasta rahvusvaheliseks mulla-aastaks. Vastava kodulehega saab tutvuda siit.

Lähiajal teavitame ka Eestis rahvusvahelise mulla-aastaga seonduvatest ettevõtmistest.

V Mullapäev ja Seirefoorum

5. detsember 2014 toimus Eesti Maaülikooli aulas (Tartu, Kreutzwaldi 1a) Mullapäeva ja Seirefoorumi teaduslik-praktilise suunitlusega ühisüritus. Ettekannetega on võimalik tutvuda siit

Kuulutati välja Eesti Aasta muld 2015, milleks on paepealne muld.

Tulekul IV Mullapäev

5. detsember 2013 toimub Tartus, Kreutzwaldi 1a, Eesti Maaülikooli aulas IV Mullapäev.

Vaata päevakava siit.

Mullapäev on iga-aastane teaduslik-praktilise suunitlusega üritus, mille eesmärk on tutvustada uuemaid teadustulemusi ning arutleda muldade kasutamise ja kaitsega seotud aktuaalseid küsimusi.

IV Mullapäeva sisustavad üheksa kutsutud suulist ettekannet. Lisaks oodatakse kõiki huvilisi esitama stendiettekandeid (pealkiri ja ettekandjate nimed saata veebis oleva registreerimisvormi kaudu hiljemalt 25. novembriks).

Osavõtusoovi eelregistreerimine kas veebis või telefonil 7313543.

Mullapäeva korraldab Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituut koostöös Eesti Mullateaduse Seltsiga. Üritust toetab Euroopa Liit ja osavõtt on kõigile tasuta.